Sveiki

Aš, Viktorija Hollstein- klinikinė hipnoterapeutė regresologė bei emocijų paleidimo trenerė. Taip pat esu lektorė, vertėja, ir galiausiai - keturių vaikų mama.

Mano tikslas - padėti žmonėms išspręsti problemas pasąmoniniame lygmenyje ir sugrįžti į tikrąjį save. Su didele meile ir entuziazmu stengiuosi perduoti žinias, kurias įgyjau ir padedu klientams transformuoti savo gyvenimą. Naudodama terapinę hipnozę ir kitas technikas, siekiu atskleisti paslėptą potencialą ir suteikti žmonėms galimybę pagaliau gyventi laimingą ir sėkmingą gyvenimą. Jei jaučiate, kad jums reikia pagalbos ir palaikymo, drąsiai kreipkitės ir keliaukime kartu į savęs atradimo kelionę.

KAS TA KLINIKINĖ HIPNOTERAPIJA IR KUO JI GALI TAU PADĖTI?

Hipnoterapija tai psichoterapijos rūšis. Labiausiai hipnoterapija vertinama dėl greito poveikio ir plataus praktinio pritaikomumo. Sesijų metu aš taip pat taikau regresinę ir transformacinę terapiją bei emocijų paleidimų terapiją.

Terapinė hipnozė nėra gilus hipnotinis transas, kurio metu klientui galima būtų įteigti bet ką. Na, tarkim, kiekvieną ryta aštuntą valandą kvaksėti varlyte. Taip tiesiog nebūna. Klientas pasiekia atsipalaidavimo būseną, kurioje pasąmoninis protas tiesiog tampa imlesnis ir įtaigesnis. Šioje būsenoje mūsų nuostabusis protas žino visus atsakymus.

Hipnoterapija arba regresinė terapija padeda esant šioms problemoms:

Didžiulė saldymynų trauka,
Antsvoris, nemiga, depresija,
Energijos trūkumas,
Stresas prieš egzaminą,
Paniškos baimės,
Nuolatinis kaltės, gėdos, baimės jausmas,
Nuolatinis toksnių partnerių pasirinkimas,
Depresija,
Panikos atakos,
Į vaikus/vyrą/žmoną nukreipta agresija,
Savivertės trūkumas,
Negebėjimas prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą,
Didžiulė baimė gyventi savo gyvenimą – ką žmonės pasakys.
Perfekcionizmas
Atidėliojimas

Susisiekime