KUO TU TURTINGAS

Pabūsiu šiandien labai logiška.

Viktorija Gercman

3/21/20212 min read

KUO TU TURTINGAS

Pabūsiu šiandien labai logiška.

Kuo žmogus gali dalintis?

Man logiškas atsakymas peršasi tik vienas - tik tuo, kuo pats turtingas. Tik tuo, ką pats turi.

Jei turi kibirą medaus, tai dalinsiesi medumi.

Jei kibiras tuščias, arba pilnas organinių trašų (nu, š... kitaip sakant), tai medum nepasidalinsi niekaip. Nu nes jo tiesiog neturi. Vietoj to taškysies į kairę ir į dešinę smirdančiu daiktu, ir purkštausi, kad juk realybė pas visus tokia. Vat tokia - smirdanti. Ir jei tu nesupranti, tai tik todėl, kad neturi proto, nenori matyti ir tt. Paprastai tokius žmones vadinu MESijais. Nes jie visur sako - mes. Mes susvetimėjom, mes nutolom, mums rūpi tik pinigai.

Na, taip. Kadangi tokio žmogaus rankos iki alkūnių patys suprantat kur, tai jo realybė būtent tokia. Bet jei kitas žmogus vaikšto su kibiru medaus, tai jo realybė visiškai kitokia.

Kitas klausimas.

Ar įmanoma dalinantis negatyvu, sukurti kažką labai pozityvaus?

Nu kitaip tariant, jei savo kibirą organinių trašų išdalinai dešimčiai žmonių, tai jie kvepės š.. ar pakalnutėm?

Nu man atrodo visiškai logiška, kad tikrai ne pakalnutėm.

Bet kažkodėl žmonėm atrodo kitaip. Žmonėm atrodo, kad jei padalinsiu š dešimčiai žmonių, tai kažkas pagerės. Nepagerės. Tik smarvės dešimt kartų padaugės.

Ar jums prisiskaičius arba prisiklausius negatyvo atsiranda daugiau energijos veikti? Man tai ne. Man vienintelis dalykas ko norisi, tai pamedituoti ir kažkaip tuos aukos pozicijos padedjavimus atmatyti.

Mane veikti ir daryti kažką gero ir naudingo įkvepia pozityvios istorijos. Šviesūs žmonės. Gerą skleidžiantys projektai. O tokių, bent jau mano aplinkoje apstu.

Ir čia raktinis žodis yra VEIKTI. Nori kažką pakeisti į gerą? Eik ir dayk gerą. Nežinai ką? Eik grindis išsiplauk. Gatvę iššluok. Vis kažkokia nauda.

Štai mes su Julija Survilienė sugalvojom penkių pasąmonės transformacijos iššūkį, kuriame pateiksim daug žinių apie sąmonės ir pasąmonės sąveiką, hipnoteraapiją bei net dvi meditacijas. Viena jų blokų paleidimams, kita savivertei stiprinti. Ir visa tai NEMOKAMAI, jau nuo rugpjūčio 28d.

jungtis čia

https://www.facebook.com/groups/640671078041269

O štai mano kolegė Žaneta Jūra paleido nuostabų NEMOKAMĄ projektą apie gausos sąmonę. Trečią dieną klausausi, atsiklausyti negaliu. Šiurpuliukai visu kūnu laksto, kiek ten nuostabių lektorių, sutikusių dovanoti savo laiką, knygas, meditacijas, kad tik pasaulis gražėtų.

jungtis čia

https://perkurksave.kartra.com/page/GAUSA